در حال بارگذاری...

کابل شبکه فیبر نوری سیمپلکس سینگل مود نگزنس SC-SC طول 3 متر

Optical Fiber Patch cord UPC-UPC
/5

توضیحات محصول

  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی یا UPC-UPC
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
0 تومان

ما ، یزدی ها هنر خاصی در بدست آوردن اعتماد مشتریان با صداقت خودمان داریم.

ما به شما قول می دهیم! که با خرید از هدلینگ کیان در یزد، تجربه ای متفاوت در خرید اینترنتی را داشته باشید.

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Single Mode 3m یک کابل فیبر نوری است که توسط کمپانی نگزنس که در صنعت تولیدات کابل شبکه و پچ کوردها می‌باشد، تولید شده است. در دو طرف سر این کابل کانکتورهایی قرار دارند که باتوجه‌ به مدل پچ کورد این کانکتورها می‌تواند متفاوت و یا کاملاً یکسان باشند.

دسته‌بندی پچ‌کورد فیبر نوری بر اساس نوع کابل و کانکتور متفاوت است که از جمله آن‌ها می‌توان به LC ،SC، FC،ST اشاره کرد. شما می‌توانید با کمک این کانکتورها بین تجهیزات فیبر نوری در شبکه ارتباط برقرار کنید. پچ کورد نگزنس سینگل مد SC-SC سه متری به دلیل استحکام بالا و قیمت اقتصادی بسیار خوب به طور گسترده در شبکه‌های فیبر نوری و همچنین مخابرات مورداستفاده قرار می‌گیرند.

 

کابل شبکه فیبر نوری سیمپلکس سینگل مود نگزنس SC-SC طول 3 متر

پچ کورد فیبر نوری از اصلی‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات در شبکه‌های فیبر نوری محسوب می‌شوند که از این محصول برای برقراری ارتباط بین تجهیزات شبکه استفاده می‌شود. پچ کورد نگزنس SC-SC SM سه متری به رنگ زرد است که نشان‌دهنده سینگل مود بودن کابل فیبر نوری است و با پارت نامبر خود شناخته می‌شود. پچ کوردها در هر دو سر خود دارای کانکتورهایی هستند که باتوجه‌به مدل پچ کورد می‌توانند متفاوت و یکسان باشند که از این کانکتورها می‌توان برای اتصال سوئیچ‌های شبکه فیبر نوری و یا تجهیزات مخابراتی دیگر استفاده کرد. همچنین این پچ کورد نگزنس sc-sc sm، سه متر طول دارد و  در برابر شکستگی و آسیب‌پذیری بسیار مقاوم است.

 

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس دارای مزایای گوناگونی است، که شامل:.

ازدست‌رفتن داده‌ها را به حداقل می‌رساند.
پچ کورد نگزنس sc-sc sm بازده بسیار بالایی دارد
این محصول انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد.
همچنین سازگاری خوبی با تجهیزات دارد.
انتقال داده را به‌سرعت انجام می‌دهد و از بروز نویز در شبکه جلوگیری می‌کند.
این پچ کورد‌ها با محیط سازگاری دارند.
تبادل اطلاعات به صورت بهینه.

توضیحات تکمیلی

کابل رابط موبایل و تبلت
طول کابل

3 متر

چند راهی برق و محافظ ولتاژ
طول کابل

3 متر

پرینتر
برند

خنک کننده گرافیک
مشخصات فنی

نوع پولیش: UPC-UPC, نوع ساختار : simplex (SX), نوع فیبر: سینگل مود (SM)

براکت و کدی هارد
مشخصات فنی

نوع پولیش: UPC-UPC, نوع ساختار : simplex (SX), نوع فیبر: سینگل مود (SM)

پرینتر
برند

هدفون-هدست-میکروفن
طول کابل

3 متر

ماوس
طول کابل

3 متر

کابل شبکه رولی
طول کابل

3 متر

سوکت و کاور شبکه
طبقه‌بندی

SC-SC

کابل شبکه پچ کورد
طول کابل

3 متر

طبقه‌بندی

SC-SC

مشخصات فنی

نوع پولیش: UPC-UPC, نوع ساختار : simplex (SX), نوع فیبر: سینگل مود (SM)

باکس و کیستون
طبقه‌بندی

SC-SC

صفحه کلید
طول کابل

3 متر

ساعت هوشمند
برند

پاوربانک (شارژر همراه)
مشخصات فنی

نوع پولیش: UPC-UPC, نوع ساختار : simplex (SX), نوع فیبر: سینگل مود (SM)

کابل AUX
طول کابل

3 متر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل شبکه فیبر نوری سیمپلکس سینگل مود نگزنس SC-SC طول 3 متر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط